English
Atlaides solārijam

Katru mēnesi mēs piedāvājam dažādas atlaides visiem Ergoline solāriju apmeklējumiem.

Sauļošanās kosmētika

Australian Gold
Australian Gold - zīmols, kuram Latvijā cilvēki uzticas jau 6 gadus turpina iekarot arvien lielāku popularitāti. Visas formulas ir veidotas uz pilnīgi dabīgu izejvielu bāzes, kas palīdz iegūt vistumšāko iedegumu un visveselīgāko ādu, turklāt iedegums, kuru Jūs iegūstat ir pilnīgi dabīgs!

Swedish Beauty
Swedish Beauty produktu līnija satur vitamīnu E, A, B un C kompleksus, jo šie vitamīni ir būtiskākie elementi, kas nepieciešami veselīgam šūnu atjaunošanās procesam. Šūnām ir vajadzīga enerģija un šie vitamīni ir galvenās sastāvdaļas šūnu atjaunošanai, kā arī kalogēna un elastīna līmeņa palielināšanai. Šis vitamīnu komplekss ir pamats uz kā tiek veidoti visi Swedish Beauty produkti. Kopš 1945 g. zem Swedish Beauty tirdzniecības zīmes tiek ražoti produkti, izmantojot visaugstākās kvalitātes sastāvdaļas, lai nodrošinātu vislabāko rezultātu. Katram ādas tipam, katram, kas vēlas sauļoties, skaistai ādai un lieliskam iedegumam, Swedish Beauty piedāvā produktus, kas ir jūsu pareizā izvēle, jebkurā cenu kategorijā.

Sea Bronze
Sauļošanās kosmētika no Spānijas! Ekonomiskās klases solāriju kosmētika, kas palīdzēs jums uzlabot iedeguma efektivitati un garantēs zeltainu iedegumu.

Carribean Gold
Šīs produktu līnijas sastāvā ir būtiskas augu sastāvdaļas, vitamīni, antioksidanti un īpaši brūninošo vielu maisījumi, lai veicinātu dziļāka, tumšāka un ātrāka iedeguma veidošanos.

Attitude
Šie produkti piemēroti jauniem, aktīviem cilvēkiem, tieši tāpec šī ir populārakā sauļošanās kosmētika jauniešu vidū!