English
Atlaides solārijam

Katru mēnesi mēs piedāvājam dažādas atlaides visiem Ergoline solāriju apmeklējumiem.

Salonkosmētika

Kanebo - SENSAI

Natinuel

Olay

Hugo Boss

Dr. Wolf

Australian Bodycare

Christian Breton Ekskluzīva kosmētika no Francijas
ACU UN LŪPU ZONAS KOPŠANA Nr.1.
SOS kopšana
Kristiāns Breatons (Christian Breton) un viņa zinātniskā komanda parādīja, ka krioterapija (ārstēšana ar aukstumu) kopā ar vieglu masāžu palīdz ātri tikt vaļā no pietūkuma, krunciņām un tumšiem lokiem zem acīm. Mēs stingri iesakām, lai palielinātu produktu efektivitāti, visus Eye Priority sērijas produktus pēc atvēršanas glabāt ledusskapī. "Aukstā glabāšana" palīdz saglabāt aktīvās vielas optimālā stāvoklī, lai lietošanas laikā tās visas varētu nokļūt ādā. Viegla Rol-on tehnoloģija - viegla masāža lietošanas laikā palīdz noņemt saspringumu. Visu vadošo aviolīniju stjuaršu favorīts! Eye care ir visu lidmašīnu stjuaršu noslēpums, viņas vienkārši mīl šo fantastisko acu gēlu! Viņas sajūsmā atdzīst, ka gēls noņem pietūkumu zem acīm un nomierina ādu, it īpaši kad jālido ilgas stundas!

Mary Cohr
MARY COHR ir ekskluzīva skaistumkopšanas kompānija, kas savus produktus un procedūras izplata tikai un vienīgi ar profesionālu skaistumkopšanas salonu starpniecību. Patreiz MARY COHR ierindojas trīs labāko profesionālās skaistumkopšanas kompāniju vidū Francijā un visā pasaulē.

Gatineau
GATINEAU ir viena no vadošajām Francijas skaistumkopšanas produktu kompānijām. Pateicoties profesionālajai pieejai, tai ir izdevies gūt panākumus un atzinību skaistumkopšanas un parfimērijas salonos. Kompānijai ir jau vairāk kā 70 gadus ilga pieredze augstas kvalitātes produktu veidošanā, un tā izmanto mūsdienīgākos atklājumus skaistumkopšanā. GATINEAU kā ādas kopšanas speciālists piedāvā modernas un pilnīgas skaistumkopšanas programmas, kas ir piemērotas katrai mūsdienu sievietei un viņas ādas tipam. Katru gadu GATINEAU izstrādā arvien jaunus produktus, lai veiksmīgi varētu sekot līdzi jaunākajiem atklājumiem skaistumkopšanas nozarē un izmantot tos savu produktu izstrādē.

Arad
Arad kosmētika speciāli izstrādājusi krēmus rokām un kājām uz Nāves jūras minerālu bāzes, kas pasargā ādu no ārējiem kairinātājiem. Un, pateicoties jaunākajām biotehnoloģijām, tagad iespējama ne vien efektīva, bet arī patīkama aizsardzība.