English
Atlaides solārijam

Katru mēnesi mēs piedāvājam dažādas atlaides visiem Ergoline solāriju apmeklējumiem.

HISTOMER profesionālā kosmētika sejas un ķermeņa estētisko problēmu risināšanai. (Itālija-Šveice 1982.g.). Kosmētiskie produkti ir uz augu cilmes šūnas bāzes. Šīs šūnas un to iegūšanas metode tika patentēta pēc Madrides vienošanos. Un no šī brīža tās ieguva nosaukumu "Histomēriskās šunas" un kļuva par kosmētisko markas HISTOMER pamatu. 95% visu HISTOMER kosmētisko līdzekļu sastāvā ir Histomeriskās augu šūnas, kurām ir neierobežota dalīšanās spējas. Katra produktu sērija orientēta dažādu ādas tipu specifisku problēmu risināšanai, pie tam nodrošinot neatņemamu kopšanu- mitrināšanu, pret novecošanās kopšanu, SPF aizsardzību un nepieciešamo ādas mirdzumu.

Procedūra HISIRIS veicina jūtīgas ādas pārvēršanu normālā stāvoklī. Atjauno bojāto ādas barjeru no ārpuses, kavē pārmērīgu mitruma iztvaikošanu caur ādu un maksimāli aizkavē agresīvo vielu iekļūšanu . Kā arī novērš jau esošos ādas defektus. Papildus šai procedūrai piemīt pretiekaisuma , nomierinoša, kapilāru nostiprinoša, apsārtuma samazinoša, tonizējoša un stimulējoša iedarbība.
Procedūras cena - 40 € ( 1.5 h)

Procedūra HLS tiek rekomendēta ādas atjaunošonai un aizsardzībai, kas cieš no hormonu deficīta, saistīts ar perimenepauzes periodu. HLS - BIO paredzēts cīņai ar "hormonālo" ādas novecošanos. Atjauno Langergansa un melanocītu šūnu dzīvotspēju, nodrošina bezinjekciju liftingu un aktivizē ādas šūnu revitalizāciju kopumā.
Procedūras cena - 50.00 € (1.5h)

PROCEDŪRA- Wrinkle paredzēta jau esošo grumbu rašanās un novēršanas profilaksei( kā mazo, tā arī dziļo), vecuma ietekmes sejas ovāla izmaiņu korekcija, ādas liftings. Procedūrai piemīt reģenerējoša iedarbība, kura palielina kolagēna un elastīna saturu, palīdz aizsargāt ādu pret brīvo radikāļu radīto nelabvēlīgo ietekmi un novērš ādas novecošanos.
Procedūras cena - 40.00 € ( 1.5)

C VITAMĪNA PROCEDŪRA ievērojami uzlabo sejas ādas krāsu, padara to gludu un mirdzošu. Atbrīvo no tumšiem plankumiem, lieliski tiek galā ar izsitumiem, aizkavē brīvo radikāļu veidošanos, un palēlina āfdas novecošanos, paaugstina audu tonusu un elastību, veicinot jaunu kolagēna un elastīna šķiedru veidošanos.
Procedūras cena - 35.00 € (1.5h)

Procedūra Hydrating ar savām mitrinošām īpašībām pārspēj kolagēna maskas. Āda iegūst jaunu dzīvi- kļūst gluda un zīdaina. Bagātina ar skābekli epidermas pamata slāni, kas nodrošina dziļu hidratāciju un ādas biorevitalizāciju, aizsargā no apkārtējās vides negatīvo faktoru iedarbības , intensīvi baro un cīnās ar ādas novecošanās pazīmēm.
Procedūras cena - 35.00 € ( 1.5h)

Ķermenim- GGT-viena no unikālajām formulām, ko izstrādāja HISTO LAB( Geneva) ķermeņa enerģijas balansa atjaunošanai. Kopumā GGT procedūras virzītas ādas audu tonusa un elastības uzlabošanai, celulīta attīstības traucēšanai. No tievēšanas bandāžas piesūcinātas ar gēlu, kuras veicina tauku šūnu šķelšanos, palīdzot izvadīt lieko šķidrumu, uzlabo ādas tonusu. Savukārt nostiprinošās bandāžas strādā uz ādas tonusa uzlabošanu, ādas atjaunošanu. Procedūrā ietilpst problēmzonu pīlings, problēmzonu bandāžas un modelējošs krēms!
Ietaupot savu laiku šo procedūru var apvienot ar sejas kopšanas procedūru !
Procedūras cena - 35.00 € (1h)