English
Atlaides solārijam

Katru mēnesi mēs piedāvājam dažādas atlaides visiem Ergoline solāriju apmeklējumiem.

Ķīmiskie pīlingi atšķiras ar īpašu skābju sastāvu, to koncentrāciju, kā arī ķīmiskām vielām. Pīlingu sastāvā ir īpaši piemeklētas skābju proporcijas atkarībā no estētiskās problēmas risināšanas vajadzībām. Pīlinga metodi, skābes koncentrāciju un procedūru skaitu nosaka speciālists - kosmetologs. Pīlingi var izraisīt vieglo ādas apsārtumu un lobīšanos. Lai novērstu sarežģījumus pēc procedūras, parasti ādu pirms pīlinga iepriekš sagatavo, veicot procedūras ar preparātiem ar zemu skābju koncentrāciju, ka arī mājas kopšanā izmantojot īpašus skābju losjonus. Pēc pilinga kopšana paredz īpašo līdzekļu lietošanu ātrākai ādas rehabilitācijai. Tādā veidā klients tiks pasargāts no nepatīkamām sajūtām pēc pīlinga veikšanas, un, kā kosmetologa un klienta kopdarba rezultāts, āda kļūs starojoša un gluda.

KOMPLEKSIE PĪLINGI:

  • KOMPLEKSAIS PĪLINGS AR AHA-AKA 25% 25,00 Ls / €42,00
    Procedūra sausai un jutīgai sejas, kakla un dekoltē zonas ādai. Izlīdzina grumbas, atjauno ūdens balansu, āda kļūst elastīga, stiprina ādas aizsargvielas.
  • KOMPLEKSAIS PĪLINGS AR AHA-AKA 35% 25,00 Ls / €42,00
    Procedūra normālai ādai ar pirmajām novecošanās pazīmēm. Pastiprina ādas imūnsistēmu, izlīdzina grumbas, atjaunojas ūdens balanss, āda kļūst elastīga, pazeminās ādas sausums, izlīdzinās ādas virsma, āda izskatās veselīgāka, jaunāka.
  • KOMPLEKSAIS PĪLINGS AR AHA-BHA-AKA 50% 25,00 Ls / €42,00
    Procedūra ādai, kas zaudējusi elastību. Ādai ar ļoti izteiktām grumbām, kas radušās fotonovecošanas ietekmē. Izlīdzinās grumbas, āda paliek elastīga, gluda un maiga.

Procedūras ilgums: vidēji 1,30 h