English
Atlaides solārijam

Katru mēnesi mēs piedāvājam dažādas atlaides visiem Ergoline solāriju apmeklējumiem.

..Ejot garām rožu krūmam, pēkšņi sajūtu tā svaigo ziedu saldo, brīnišķīgo smaržu. Es apstājos un ieelpoju skaisto aromātu, uz brīdi aizmirstu pasauli sev apkārt; manas domas apstājas. Kāds rets, atbrīvojošs mirklis. Man liekas, ka sajūtu savu sirdi. Mīlestības pilnas izjūtas izplešas manās krūtīs. Es dodos prom labā noskaņojumā, ar smaidu uz lūpām.

Aromdiagnostika ir zinātnisks virziens, kas pēta ēterisko eļļu iedarbību uz psihi un ķermena homeostāzi. Uzsāc savu ceļojumu ēterisko eļļu pasaulē ar aromdiagnostiku, un Tu uzzināsi par sevi to, ko Tu pati varbūt nezini vai tikai nojaut. Ļauj ķermenim un prātam izvēlēties, kuras ir Tev vispiemērotākās ēteriskās eļļas, un sāc izmantot tās savā dzīvē, lai parūpētos par savu fizisko, psiholoģisko un garīgo veselību un labsajūtu.

Ēteriskās eļļas iedarbojas 3 līmeņos:

  1. Psihoemocionālais līmenis - parādās vai izzūd emocijas, piemēram, uzlabojas garastāvoklis, iestājas lielāka miera sajūta.
  2. Fiziskais līmenis - ēteriskās eļļas iedarbojas cauri ādas slānim un caur kapilāriem nonāk asinsritē, kas iedarbojas uz ķermeņa homeostāzi.
  3. Bioenerģētiskais līmenis - ēteriskās eļļas veicina garīgo attīstību, ļauj izjust savu iekšējo nerealizēto potenciālu un atrast savus radošos talantus.

Ikvienam, kurš kaut reizi pasmaržojis ēterisko eļļu, ir pazīstamas sajūtas: dzīvīgums, možums, mundrums un atslābināšanās.

Aromterapija apvieno ēterisko eļļu un terapeitiskās masāžas pielietošanu emocionālās un fiziskās veselības uzlabošanai un labsajūtai. Ļaujies eļļu burvībai, lai uzlabotu garastāvokli, vairotu enerģiju, veicinātu savu radošo potenciālu atklāšanu, mazinātu stresu, atbrīvotos no negatīvām emocijām. Aromterapija spēs Tevi atraisīt dziļākai sava skaistuma apziņai un sevis izzināšanai. Tā palīdzēs atgūt ķermeņa un dvēseles harmoniju. Ja Tev ir vēlme ienest dzīvē pozitīvas izmaiņas un sākt ko jaunu, nāc un caur smaržu iepazīsti šo pasauli ar savu dabiskumu, iekšējo saviļņojumu, prieku, domu apstāšanos un emocionālo labsajūtu.

Gaidīsim Jūs 31.janvārī, plkst.17:00
Konsultēs psihoterapeite Inga Kartupele
Zvani un piesakies: 63221747 vai 27736880