English
Atlaides solārijam

Katru mēnesi mēs piedāvājam dažādas atlaides visiem Ergoline solāriju apmeklējumiem.

Mary Cohr ārstnieciskās procedūras

MARY COHR ir ekskluzīva skaistumkopšanas kompānija, kas savus produktus un procedūras izplata tikai un vienīgi ar profesionālu skaistumkopšanas salonu starpniecību.

Sejas tīrīšana un mitrināšana
Ilgums 1,30 h
Cena €35

Age Repair procedūra
Ilgums 1,30 h
Cena €45

Eye Repair procedūra
Ilgums 1 h
Cena €35

CatioClean
Ilgums 1 stunda
Cena €30

CatioVital piedāvā vēl nebijušu dziļu ādas attīrīšanas procedūru ar piemērotu gēlu un ThermoClean elektrodiem. CatioClean piedāvā procedūru, ko var atļauties visas sievietes, neskatoties uz maciņa biezumu. Ekskluzīva ādas kopšanas procedūra visiem ādas tipiem, kas arī piemērota jaunai ādai un sievietēm, kas nevar atļauties tradicionālās dārgās sejas procedūras. Elektrodi attīra ādu no toksīniem, kas uzkrājas sviedru dziedzeros un attīra no sebuma sekrēcijas zemādas slāņos. Pēc procedūras seko skaistuma masāža ar speciālo Catio Clean serumu, kas veicina audu drenāžu, regulē zemādas mikrocirkulāciju un uzlabo sejas ovālu un nostiprina muskuļus.

Catio Vital Face
Kopējais procedūras ilgums 1,5 h
€35

Rezultāts: Jūsu āda atkal sāks elpot un jūsu seja starojoši mirdzēs.

Catio Vital ir sejas attīroša procedūra, kura ārstē katra ādas tipa problēmas, dziļi to attīrot. Siltuma maska, kas rada saunas efektu dziļākai sejas attīrīšanai. Maigas jonizācijas efekts ļauj optimizēt aktīvo vielu dziļāku iesūkšanos ādā.

Catio Lift
Kopējais procedūras ilgums 1,5 h
Cena €30

Rezultāts: Jau pēc pirmās procedūras liftinga efekts ir iespaidīgs! Atjaunojas sejas ovāls, āda atgūst toni un sejas vaibsti kļūst pievilcīgāki.

Brīnišķīgs skaistumkopšanas ceļojums, kas ilgst vienu stundu, kad jūs varat izbaudīt ēterisko eļļu labumus, kurus jums sniedz skaistumkopšanas terapeita veiklie pirksti. Roku masāža ar izmeklētām ēteriskām eļļām saskaņā ar jūsu skaistuma mērķiem. Maska ar augu koncentrātiem, kuru jūsu acu priekšā pagatavos skaistumkopšanas terapeits.

Catio Vital
Kopējais procedūras ilgums 1,3 h
Cena €35

Rezultāts: Samazinās krunkas. Pazūd noguruma pēdas, un jūsu acis kļūst spožākas.

Catio Vital ārstnieciskā procedūra ir piemērota vietām ap acīm. Maiga jonizācija, kas optimizē speciāla pret grumbu acu gēla aktīvo vielu iesūkšanos ādā. Relaksējoša masāža pret plakstiņu nogurumu un tumšiem lokiem zem acīm. Atsvaidzinoša maska grumbu izlīdzināšanai zem acīm un ap acu kontūrām ļauj tām izskatīties jaunākām.

Peel & Lift
Kopējais procedūras ilgums 1,5 h
Cena €35

Rezultāts: Attīrīšana (Pīlings) padara ādu jaunāku, samazinot ar gadiem atstātās pēdas un defektus.

Maigais augļskābju "Pīlings" palīdz atmirušajām šūnām atdalīties no epidermas. Āda kļūst līdzenāka, daudz skaistāka un tīrāka, pat sejas krāsa uzlabojas. Masāža tiek veikta uz visas sejas un kakla zonas, lai atslābinātu sejas vaibstus un uzlabotu sejas krāsu.

Beauty Lifting
Kopējais procedūras ilgums 1,5 h
Cena €40

Rezultāts: Tiek izlīdzinātas krunkas, un āda kļūst elastīgāka un labāk mitrināta. Jūsu seja kļūs acīm redzami jaunāka.

Tūlītējs iespaidīgs rezultāts, pret grumbu līdzeklis, kuru lieto skaistumkopšanas terapeits, lai izmasētu katru krunciņu. Atjaunojoša masāža no jūras kolagēna, ar liftinga, elastīguma un ādas atjaunošanas funkcijām, kas pēc 20 minūtēm jūsu ādai liks izskatīties pavisam citādāk.

Beaute Aromatique
Kopējais procedūras ilgums 1,5 h
Cena €35

Rezultāts: Jūsu āda atgūst līdzsvaru un kļūst mīksta, jūsu seja izstaro jaunu mirdzumu.

100% dabīga ārstēšanas procedūra ar ēteriskām eļļām. MARY COHR ekskluzīvā ārstnieciskā metode ar augstas kvalitātes tehnoloģiju. Drenētie manevri attīra audus no toksīniem un atjauno to funkcijas. Muskuļu stimulēšana, darbojoties katram muskulim, paceļ sejas vaibstus, lai uzlabotu to toni, samazina dziļās grumbas un padara ādu elastīgāku. Visbeidzot atjaunojošā masāža atslābinās ādu, pateicoties fantastiskām ēterisko eļļu īpašībām.