English
Atlaides solārijam

Katru mēnesi mēs piedāvājam dažādas atlaides visiem Ergoline solāriju apmeklējumiem.

Jauna SPA masāžu meistare piedāvā divas, lieliskas procedūras ķermenim, kas sniegs ne tikai relaksāciju, bet arī uzlabos vispārējo pašsajūtu!

Atbrīvojies no noguruma kājās!
Izbaudi relaksējošu kāju un pēdu masāžu + ietīšanas procedūru kājām - zilo mālu maskā. Masāža noņems nogurumu kājām un liks Tev uz laiku aizmirst par smago darba dienu.

  • Ietīšanas procedūra kājām, zilo mālu maskā, aptuveni 20 min;
  • Pēdu un kāju masāža ar aromātiskajām eļļām;
  • Procedūras ilgums 1h, cena 20 Ls.

Par ietīšanas procedūru
Ietīšanas procedūra tiek veikta ar zilajiem māliem, jo starp kosmētiskajiem līdzekļiem, kurus radījusi daba, zilais māls ieņem īpašu vietu. Tas satur praktiski visus mūsu organismam nepieciešamos sāļus un minerālus. Ietīšanas procedūras laikā, zilais māls stimulē šūnu reģenerāciju, aktivizē asinsriti un āda uzņem šo dabīgo savienojumu pozitīvo enerģiju. Tāpat zilajam mālam piemīt antibakteriāla iedarbība. Zilais māls piedod ādai gludumu un tvirtumu.

Ietīšana labai pašsajūtai!
Patīkama, atslābinoša, atjaunojoša un līdzsvarojoša ķermeņa procedūra, kuras laikā tiek veiktas atsevišķi katrai ķermeņa daļai piemērotas masāžas. Tīro ēterisko eļļu un atjaunojoša krēma maisījums veicina cirkulāciju un mīkstina ādu. Ietīšanas laikā veiktā masāža stimulē iekšējo orgānu darbību. Atvēli laiku sev un sniedz iespēju savam ķermenim atbrīvoties no stresa, noguruma, atjaunot darbaspējas un uzlabot pašsajūtu, veicot ietīšanas procedūru salonā "Rožu nams".

  • Procedūras ilgums 1.5 h;
  • Infrasarkanā pirts;
  • Cena 20 Ls.

Atslābinies, relaksējies, atjauno enerģiju, atbrīvojies no ikdienas stresa un noguruma!