English
Atlaides solārijam

Katru mēnesi mēs piedāvājam dažādas atlaides visiem Ergoline solāriju apmeklējumiem.
Šajos Mīlestības svētkos Tev ir unikāla iespēja ne tikai vienkārši pateikt ar vārdiem "Es tevi mīlu, Tu man esi dārgs!", bet parādīt mīlestību darbos - uzdāvināt saviem mīļajiem veselību, baudu un dzīvesprieku! Tev ir iespēja iepriecināt savus tuvos cilvēkus ne tikai ar dāvanu kartēm, bet arī izmantot Rožu nama īpašos piedāvājumus no 1. līdz 28. februārim.

Palutini sevi vai mīļoto, izbaudot relaksējojošas sejas masāžas mūsu salonā. Procedūra ilgst 1,5 h un tā jums izmaksās tikai Ls 15. Tā ir lieliska dāvana Valentīndienā.

Aicinām izmantot iespēju pierakstīties uz matu krāsošanu un griešanu - dāvanā saņemsiet bezmaksas matu masku un galvas masāžu.

Visu februāri, veicot kosmētiskās procedūras, masāžas vai iepērkoties kosmētikas preču veikalā, tev ir iespēja saņemt dāvanu - bezmaksas solārija apmeklējumu, 50% atlaidi solārija apmeklējumam, 10% atlaidi pirkumiem kosmētikas preču veikalā, parafīna procedūru rokām vai arī matu maskas procedūru.

Izmantojiet iespēju reizi nedēļā par īpašu cenu pierakstīties uz sejas tīrīšanu, pīlingu un sejas masāžu ar barojošu un mitrinošu sejas masku. Šīs procedūras jums izmaksās tikai Ls 15.

Februārī gēla nagu pieaudzēšana jums izmaksās tikai Ls 25, savukārt profilakse Ls 18,20.