English
Atlaides solārijam

Katru mēnesi mēs piedāvājam dažādas atlaides visiem Ergoline solāriju apmeklējumiem.
Turpmāk pie mums varēsiet iegādāties Arad, Keune un Wella kosmētiku.

Arad kosmētika speciāli izstrādājusi krēmus rokām un kājām uz Nāves jūras minerālu bāzes, kas pasargā ādu no ārējiem kairinātājiem. Un, pateicoties jaunākajām biotehnoloģijām, tagad iespējama ne vien efektīva, bet arī patīkama aizsardzība.

Keune neļauj komerciāliem apsvērumiem diktēt sastāvdaļu izvēli savos produktos. Džordžs Keune ir apņēmies ieviest tirgū visaizraujošākās un modernākās matu tehnoloģijas. Moderni produkti ar augstākās kvalitātes garantiju tiek apvienoti ar atturīgu, elegantu produktu dizainu. Šo produktu izstrāde notiek vienā no visprogresīvākajām Eiropas matu kosmētikas laboratorijām.

Wella vienmēr seko jaunākajām modes tendencēm un iedvesmo profesionāļus, nodrošinot augstas kvalitātes, modernus produktus. Visi produkti satur multiaktīvo formulu ar provitamīnu B5 un UV – filtru, kas nodrošina matiem veselīgu, koptu izskau un zīdainu spīdumu, aizsargājot tos no ārējās vides kaitīgiem faktoriem, kā arī no sprieguma un karstuma matu ieveidošanas laikā. Tūkstošiem frizieru visā pasaulē uzticas Wella – ekspertam modes tendencēs un produktu kvalitātē, kas ievieš jaunus impulsus mainīgajā matu tirgū.