English
Atlaides solārijam

Katru mēnesi mēs piedāvājam dažādas atlaides visiem Ergoline solāriju apmeklējumiem.
“EXCELLENCE” SĒRIJA: IZCILĪBA, KO APLIECINA NOSAUKUMS

Ergoline Excellence 700 Turbo Power

Sensacionāla tehnoloģija standarta aprīkojumā: jaunā Ergoline Excellence sērija pārspēj visas citas, vērtējot pēc UV jaudas, stila, ergonomiskā dizaina, kvalitātes un apkalpošanas viegluma.

RELAKSĒJOŠ PIEDZĪVOJUMS: AROMA
Lai atsvaidzinātu solārija galvgali un ķermeņa zonu, Aqua Fresh caur individuāli kontrolētām sprauslām izsmidzina smalku aromātisku migliņu. Aqua Fresh 2 automātiski pārmaiņus kombinē vitalizējošu vai relaksējošu aromātu, izmantojot »Vital« un »Relax« taustiņus. Aqua Fresh 2 & Aroma var izvēlēties papildus.

TĪRA SKAŅA: STEREO SOUND
Mūzika ir tīra un vienkārša sauļošanās piedzīvojuma neatņemama daļa. Patiesam skaņas piedzīvojumam, kas tiešā nozīmē iedarbojas caur ādu. Divi skaļruņi, subwoofers un plecu sauļotājs ir integrēti šajā modulī.

GAISMAS KUSTĪBĀ: EFFECT LIGHTS
Ergoline vēlreiz virza solārija dizainu jaunā līmenī: Ergoline Excellence sērijā apgaismojuma efekts ar tā krāsu spēli, ar intervāliem, piesaista skatienu un parāda ikvienu salonu jaunā gaismā. Iedvesmojoša krāsu harmonija, kas ik pa laikam mainās.

SAUĻOŠANĀS RELAKSĀCIJA: BODY WAVE LIGHT
Body Wave Light: tagad vēl modernāka, S-formas pamatnes akrila stikls padara sauļošanos Excellence sērijas solārijos par patiesi relaksējošu piedzīvojumu, pat sauļojoties ar seju uz leju, un, kad ir runa par vadības vieglumu, solāriju klientiem tiek sniegta visa palīdzība, ko viņi varētu vēlēties no Voice Guide sistēmas, kas ietilpst standarta komplektācijā.

Kvalificēts studijas personāls Jums ieteiks konkrētu solārija veidu un sauļošanās seansa laika ilgumu, atkarībā no jūsu ādas tipa. Kā arī piedāvājam solāriju sauļošanās kosmētiku Australian Gold un Swedish Beauty (ASV), aizsargbrilles, dvieli, līdzekli kosmētikas noņemšanai.